Power Rangers torrent

Power Rangers torrent

Power Rangers torrent tutaj – KLIK!

Oparta na popularnym serialu z lat 90. produkcja trafi na polskie ekrany już 24 marca. Filmowa wersja „Power Rangers” została przeniesiona do czasów współczesnych i opowiada o grupie utalentowanych licealistów, którzy mają za zadnie uratować świat od zagłady. W Internecie pojawił się  zwiastun produkcji. Czy film dorówna popularnością serialowi?

„Piątka nastolatków staje przed wyzwaniem na miarę superbohaterów, gdy dowiadują się, że świat stoi u progu zagłady. Zagrożenie o niewyobrażalnej mocy pochodzi z najdalszych krańców wszechświata, a przeciwstawić mu się może tylko ktoś o nadludzkich zdolnościach. Piątka bohaterów wybranych przez przeznaczenie musi pokonać swe lęki i słabości, by stanąć ramię w ramię jako Power Rangers” – tak brzmi opis fabuły kinowej wersji popularnego w latach 90. serialu, która wejdzie na ekrany już 24 marca.

W Polsce „Mighty Morphin Power Rangers” po raz pierwszy wyemitowała telewizja Polsat w połowie lat 90. Pierwszy odcinek w Polsce po raz pierwszy był pokazany 6 września 1997 roku, a serial stał się jedną z ikon tamtych czasów. Czy jego kinowa wersja odniesie podobny sukces?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *